Şirketimiz Hakkında

Halı yıkamak zahmetli bir işlemdir ve bu temizlik işlemlerine rağmen halılarınızın kısa süre sonra yeniden kirlendiğini görürüsünüz. Profesyonel firmalar bu konuda sizlere hizmet veriyor ve çok uygun rakamlar eşliğinde alacağınız bu hizmetler doğrultusunda sizler de ilk günkü temizliği ve parlaklığı ile halılarınızı teslim alabilirsiniz. Profesyonel firmalar daha çok teknolojik ürünler ile halılarınıza müdahale ediyor ve bu müdahaleler doğrultusunda halılarınız çok daha kusursuz bir görünüme kavuşuyor. Halılarınızı elde yıkamak yerine bu işi hakkını yaparak veren firmaları tercih edebilirsiniz ve unutmayın halılarınız düzenli temizlik ile birlikte çok daha uzun ömürlü olacaktır. Kullanmış olduğumuz şampuanlar %100 bitkisel olup kimyasal madde içermez. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler.

Misyonumuz

İstanbul’lu hanımların halı yıkama da en büyük ve vazgeçilmez yardımcısı olmak.

Vizyonumuz

İstanbul’da halı yıkama da 1 numaralı firma olmak. Bunu tüm Türkiye’ye yaymak. Standartlarımızı ve makine sistemlerimizi devamlı geliştirerek büyümeye devam ediyoruz.

Eslem Yıkama Hizmetleri
Bizimle İletişime Geçin

Bize Ulaşın

Halılarınız Bizimle Güvende

Firmamız gelişen teknoloji çağına (iso 9001 ve tse) standartlarına uyugun şekilde, modern ve hijyenik koşullarda sizlere hizmet vermektedir.

  • Kalite: Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler, kalite standartları gereği kayıt altına alınır.
  • Hızlı Hizmet:Siparişleriniz, programa uygun biçimde verilen gün ve saatte gerçekleşir.
  • Ekonomik: Müşteri memnuniyeti bizim için en vazgeçilmez kuralımızdır. Bu yüzden ekonomik olmak ayrıcalıklarımız arasındadır.
  • Güler Yüzlü Hizmet: Hak-Ver halı yıkama, ekonomik temizliği kaliteden ödün vermeden talep eden müşterilerimiz için özenle tasarlandı.
  • Temiz ve Ferah Mekanlar: Sizlere tertemiz kokan temizlik hizmetleri sunuyor. Buna göre ev veya işyerlerinizde mükemmel temizliğin verdiği ferahlığı yaşayacaksınız.
  • Ücretsiz Servis: Hemen müşteri hizmetlerimizi arayın: 0552 294 73 00